Забронировать номер: 044-456-64-53,+380939665938,+380962638660 Viber
ул.Евгении Мирошниченко 6/11, Посмотреть на карте

Інформація про готель Феофанія

Державне підприємство Готельний комплекс «Феофанія» Національної академії наук України
(ДП ГК «Феофанія» НАН України)

- це невеликий, недорогий готель, розташований недалеко від ділового центру в п’ятиповерховому будинку і являє собою класичний варіант готелю середнього класу — найбільш поширеною і популярною категорії готелів в більшості країн світу. Розташування готелю ідеально підходить як для ділових поїздок так і для відпочинку. Зручне розташування готелю між двох станцій метро Шулявська і Берестейська, дає чудову можливість дістатися за короткий час в будь-який кінець м.Києва.

Ми знаходимося недалеко від ПОСОЛЬСТВА США і виставкового центру «Експоплаза».

Номерний фонд готелю «Феофанія» становить 69 номерів і представлений трьома категоріями: Люкс, Стандарт і Суміжними номерами, кожна з яких пропонує одномісне двомісне або тримісне розміщення.

Одне з головних, але не єдиних досягнень підприємства: тут немає дискримінаційної вилки тарифів для гостей-іноземців, цінова політика у нас не змінюється в залежності від сезону — ціни за проживання однакові для всіх. Завдяки такій політиці великий відсоток клієнтів — іноземці зі всього світу.

Для зручності проживаючих, існують різні форми оплати — готівкова, безготівкова.

Доступна вартість, традиційний набір готельних послуг, доброзичливість колективу, плюс хороша транспортна розв’язка, а також те, що не можна визначити ніякими тестами для зіркової категорії готелю: душевне тепло, домашній затишок і увага до гостей — це і є філософія готелю. Ми намагаємося створити максимально зручні умови для відпочинку і плідної роботи для наших клієнтів з усього світу. Всі, хто хоч раз проживав в ДП ГК «Феофанія» НАН України, прагнуть повернутися сюди ще і ще.

В Готелі:
- Ресторан (на 1 этаже);
- Кафе (на 1 этаже);
- Автостоянка;
Умови в номерах:
Всі номери, крім суміжних, обладнані телевізором, холодильником, душовою кабіною і туалетом. (В номерах курити СУВОРО ЗАБОРОНЕНО!) У блокових номерах душова кабіна і туалет — по одному на блок. В готелі підключена послуга Wi-Fi.

 

Забронювати номер

Надішліть лист нам на пошту: бажаний номер, дату прибуття, кількість ночей, вкажіть свій телефон і ми зв’яжемося з вами в найкоротший час.

Контакти

вул. Євгенії Мїрошниченко 6/11
Київ, Україна
Телефони:
+38 (044) 456-64-53
+38 (093) 966-59-38
+38 (096) 263-86-60

Факс: (044) 456-90-33